MIISOFT прагне не лише допомогти вам підібрати ідеальний софт для вашого бізнесу, а ще й зробити цей вибір швидко, без довгого пошуку по різноманітним ресурсам та самостійного порівняння характеристик. Ми хочемо зробити цей вибір дуже простим, тому докладаємо максимальних зусиль для створення зручного каталогу програм, користуватись яким теж зручно та приємно.
Наш каталог є не лише найповнішим, а ще й легким у користуванні. Проте, якщо у вас виникають складнощі, пропонуємо ознайомитись з невеличкими інструкціями.
Як користуватись Каталогом
Якщо ви хочете переглянути інформацію про конкретний софт, назву якого вже знаєте, тоді ласкаво просимо на головну сторінку https://miisoft.com.ua/ ! Тут вас зустрічає добре помітне біле поле пошуку, де потрібно ввести назву програми та натиснути на помаранчеву кнопочку з білою лупою справа.
Для тих, хто не знає з чого почати, оптимальним стартом є пункти меню угорі “Категорії” або “Галузі”.
У першому, відповідно, ви можете обрати, які саме завдання ви хочете автоматизувати. Наприклад, для тих, кому потрібна зручна оптимізація клієнтської бази, підходить категорія “CRM”, а якщо ви втомились від паперової бухгалтерії, то ваш вибір – “Бухгалтерія”.
Пункт “Галузі” пропонує розглянути програми, які створені під особливості конкретних типів бізнесу. Це дозволяє не шукати декілька окремих рішень, а одразу отримати продуманий функціонал для вашої діяльності. Наприклад, софт для галузі “Краса та спорт” матиме функції для створення запису клієнтів та створення розкладу, а “Ресторани, бари, кафе” пропонуватиме роботу з меню, стравами, розрахунком відвідувачів тощо.
Після вибору потрібної галузі або категорії ПЗ, ви побачите список програм. Для зручної навігації між ними справа є різноманітні фільтри. Там ви можете обрати розмір вашого бізнесу, потрібний тип встановлення, пристрої для використання програми та варіанти ціноутворення. Звичайно, це не обов’язково, а потрібно лише якщо ви маєте конкретні вимоги та хочете звузити коло пошуку.
Також на сайті є сортування. Наприклад, для перегляду варіантів від найдешевшого до найдорожчого, оберіть “Сортувати за ціною: від нижчої до вищої”. Але саме у такому варіанті слід зауважити, що зазначена вартість програм, які продаються одноразово, а не за підпискою, буде помітно вищою, що не завжди напряму означає, що ця програма є дорожчою для вашого бізнесу. Вартість у картках програм прописана за мінімальною доступною варіацією (за один місяць, для одного користувача, мінімальний доступний пакет) та може змінюватись залежно від кількості користувачів, терміну підписки та обраного функціоналу.
Після цього ви можете переглядати картки програм, які вас цікавлять за підібраними параметрами та оцінкою. У картці кожного ПЗ ви можете побачити короткий опис функціоналу та ціноутворення, побачити зображення та відео інтерфейсу та перейти на сайт розробника для більш детального ознайомлення.
Категорія “Ворожий софт” наявна у нашому каталозі з історичних причин. Так склалось, що більшість підприємців довгий час користувались (а деякі й досі користуються) програмами, розробленими країною-агресором. Тому ми додали найпопулярніші з цих програм для того, щоб було легше порівняти їх з софтом українських розробників та підібрати оптимальний варіант.
У розділі “Інтегратори” ви можете знайти перелік компаній, які пропонують послуги із впровадження та обслуговування програмного забезпечення для бізнесу. Вони є корисними для тих, хто не має змоги або бажання самостійно налаштовувати програму під вимоги свого бізнесу. Використання послуг інтеграторів може помітно зекономити ваш час та допомогти краще розібратись у можливостях обраної програми.
У розділі “Публікації” ми будемо ділитися з вами останніми новинами із цифровізації бізнесу та корисними статтями. Останнє буде особливо корисним для тих, хто лише починає своє ознайомлення із перенесенням робочих процесів до електронного варіанту.
Яка інформація доступна на сторінці софту
Наша команда старанно працює над сторінкою кожної програми та сервісу, щоб надати максимально зрозумілу, корисну та актуальну інформацію. Тому для кожного продукту ми створюємо опис, оцінюємо за найважливішими критеріями (детальніше про це буде нижче), висвітлюємо переваги та недоліки, а також вказуємо такі важливі дані як тип клієнтів (для якого бізнесу краще підходить програма), ціноутворення (періодичність оплати), тип встановлення (додаток або онлайн-сервіс) та підтримувані пристрої.
Біля назви софту та кнопки переходу на його офіційний сайт ви можете побачити вартість. Через те, що кожен розробник має свої особливості формування ціни, пояснимо, яке саме значення ми тут пишемо.
Для програм, які необхідно придбати одноразово, вказується вартість самої програми без додаткових модулів та послуг (встановлення, налаштування тощо), або ж мінімальна доступна конфігурація.
Для програм та сервісів, які працюють за принципом оформлення підписки, ми виставляємо вартість мінімального разового платежу, що частіше відображує вартість мінімального доступного тарифу за один місяць користування. Зазвичай це означає базовий функціонал програми для одного користувача, але є програми, оплата за користування якими залежить від кількості працівників, або ж ті, що пропонують найдешевший тариф вже з можливістю роботи декількох людей, проте з обмеженим функціоналом. Варто звернути увагу, що значна частина розробників пропонує знижки на підписку за умови оплати на півроку та рік, або ж пропонує зменшення ціни за одного користувача за умови великої кількості цих користувачів (за принципом “гуртом дешевше”). Ми НЕ вказуємо мінімальну з можливих цін (наприклад, вартість одного місяця при оплаті на рік), оскільки базуємося на найменшій можливій одноразовій сумі списання коштів за підписку. Таким чином, обравши продукт з нашого каталогу, ви можете сплатити як більше (якщо оберете тариф з більшою кількістю функій або працівників), так і менше при перерахунку на місяць (якщо оформите підписку на рік та отримаєте знижку або декілька місяців у подарунок).
Як редакція формує оцінки
Дизайн
Це найбільш суб’єктивна оцінка, але ми намагаємось зробити і її корисною. Під час оцінювання дизайну програми ми враховуємо те, наскільки охайно та лаконічно виглядає інтерфейс програми. Це може задаватись не дуже важливим, проте сторінка з оформленням із минулого сторіччя в усіх кольорах веселки та мільйоном іконок не лише виглядає непривабливо, а й заважає сконцентруватись на робочому процесі.
Простота використання
Найчастіше для оцінки простоти або зручності використання ми передивляємось усі куточки інтернету для пошуку відгуків. Це не завжди працює, тому робимо висновки на основі того, наскільки багато дій необхідно виконати, щоб виконати певне робоче завдання. Що більше кліків та переходів – то нижча оцінка.
Ціна
Вартість програми є дуже відносною. Не дивуйтесь, якщо одна програма із вартістю 1000 грн на місяць має оцінку ціни 9, а інша - 7. Це залежить від того, який функціонал пропонує програма на таку вартість. Звичайно, усі ми хочемо платити менше, тому висока оцінка за вартість ставиться тим програмам, які пропонують щедрий функціонал. Але вона може бути занижена у випадку, коли технічна підтримка, налаштування інтеграцій, або деякі інші важливі функції пропонуються за окрему (особливо якщо за чималу) плату.
Функціонал
Так, наша редакція не може уявити себе на місці лікаря, щоб точно сказати, чи певний медичний софт покриває усі потреби робочого процесу на цій позиції. Але у нас є величезний досвід перегляду багатьох програм, тож ми можемо порівняти. Це означає, якщо усі програми для інтернет-магазинів мають функціонал зі створення розсилок клієнтам про акційні пропозиції, а та, яку ми описуємо, не має такої функції – це мінус. Бувало й таке, що під час перевірки деяких програм (а ми їх усі тестуємо, коли є можливість!) виявляється, що це просто електронний блокнот, який позиціонує себе суперкорисним, то наше розчарування у невідповідності опису до реальності, звичайно, впливає на оцінку. Ми не хочемо, щоб ви платили за те, чого не отримаєте. Тому, наша оцінка функціоналу – найсуворіша й найоб’єктивніша.
Підтримка
Тут теж багато залежить від того, які відгуки ми бачимо від користувачів. Платна підтримка – мінус. Низькі оцінки для мобільних додатків – оцінка ще нижча. Але коли ми реєструємось на демо, щоб протестувати програму для вас, і через 10 хвилин отримуємо дзвінок або повідомлення – це плюс. Ми вважаємо, що служба підтримки має бути швидкою, відповідальною та доброзичливою.
Якщо ж інформація по тому чи іншому критерію відсутня у відкритому доступі та редакція не має змоги його оцінити, то за таким критерієм виставляється оцінка 2. Тож майте на увазі, що, наприклад, 2 бали за вартість не обов’язково означають високу ціну, а просто позначають відсутність інформації.
Якщо продукт відноситься до декількох категорій, то пріоритет в оцінюванні надається за основною категорією. Наприклад, при оцінюванні платформи для навчання (LMS), у якій є вбудована CRM, ми оцінюємо саме функціонал для навчання, тому якщо CRM там слабенька, це не впливатиме на оцінку.
Хоч наша сувора та неупереджена редакція й виставляє оцінки максимально об’єктивно, варто зазначити, що у кожної програми є свої недоліки та переваги. Саме тому, у першу чергу вам необхідно звернути увагу на власні потреби та протестувати обраний софт самостійно. Те, що сподобалось нам, може не підійти вашому бізнесу, або ж навпаки, вам може бути достатньо того функціоналу, який ми відзначили як доволі вузький.